Sprzęt AGD, porady, testy – E-pralka

Najlepsze pralki w jednym miejscu!

Porady

Jak kupić AGD do swojego domu?

Urządzanie mieszkania jest często bardzo problematyczne. O ile do wyboru odpowiednich mebli nie trzeba zamawiać sztabu specjalistów, tak kupno produktów AGD może przysporzyć nie lada problem. Dziesiątki specyfikacji, trudnych terminów, funkcji, cen i budowy. To wszystko, co producenci proponują w sklepach zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Na co powinniśmy zwracać uwagę przede wszystkim? Jak zrobić zakupy do swojego domu i nie przepłacić? Zapraszamy do artykułu.

Po pierwsze: funkcjonalność

Osoby, które dysponują sporym budżetem na zakup sprzętu AGD mają ułatwione zadanie. Mogą wybierać najdroższe modele, które najczęściej łączą w sobie wygląd i wieloletnią pracę. W gorszej pozycji znajdują się osoby z mniejszą ilością pieniędzy przeznaczoną na zakup. Przykładowo pralki ładowane od frontu różnią się między sobą przede wszystkim programami, jakie oferują podczas czyszczenia ubrań. Należy się więc zastanowić, czy zależy nam, by pralka dodatkowo suszyła ubrania, a także czy na pewno będziemy korzystać z jej programu pracy nocnej. Jeśli nie, na pewno zmniejszy się krąg poszukiwań, a co za tym idzie- także cena.

Pralka Samsung WF60F4EEW2WPralka Samsung WF60F4EEW2W

Wysokość (cm) 85
Szerokość (cm) 60
Głębokość (cm) 45
Pojemność znamionowa (kg) 6
Klasa efektywności energetycznej A+++
Pralka Samsung WW 70K5210XWPralka Samsung WW 70K5210XW

Wysokość (cm) 85
Szerokość (cm) 60
Głębokość (cm) 45.6
Pojemność znamionowa (kg) 7
Klasa efektywności energetycznej A+++
Pralka Samsung WW 80K6210RWPralka Samsung WW 80K6210RW

Wysokość (cm) 85
Szerokość (cm) 60
Głębokość (cm) 45.6
Pojemność znamionowa (kg) 8
Klasa efektywności energetycznej A+++

Kwestia producenta

Wśród dziesiątek sklepów internetowych i stacjonarnych, oferujących sprzedaż AGD znaleźć możemy podobne pozycje od producentów. Faworytem naszego zestawienia stała się pralka Samsung, która w rozsądnej cenie proponuje wiele dodatkowych funkcji i programów. W dowolnym segmencie cenowym producent oferuje jedne z najlepszych specyfikacji, dlatego szczerze polecamy Wam ten wybór.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *