Na rynku jesteśmy zalewani przez urządzenia AGD od dziesiątek producentów. Im dłużej poszukujemy, tym łatwiej zorientować się, że sklepy oferują setki sprzętów tego samego producenta, w różnych opcjach sprzedaży. Kupujemy pralki, lodówki, kuchenki i dziesiątki innych sprzętów, które okazują się być niezbędne w naszym domu. W naszym cyklicznym felietonie postanowiliśmy przyjrzeć się, jakie cechy posiadają produkty Samsung oraz dlaczego jest on od lat wiodącą marką na rynku.

Stosunek ceny do produktu

Najważniejszą cechą, którą posiada marka Samsung jest jej proporcjonalny stosunek ceny do oferowanego produktu. Co mamy na myśli? Przyjrzeliśmy się z bliska konkretnemu produktowi i była nim pralka Samsung. Od sprzętów z najniższej półki, aż po pralki za kilka tysięcy złotych urządzenia tego producenta stanowczo odznaczały się na tle konkurencji. Dodatkowe opcje, czy nowoczesny design sprawiają, że w tej niskiej cenie kupujesz niemalże obiekt z wyższej półki. Z naszej strony możemy dodać, że specyfikacja, jaką posiadają produkty Samsung idealnie dogrywa się z nowoczesną technologią i gwarantuje wieloletnie używanie. Markę oceniliśmy na plus. Co z konkurencją?

Kwestia konkurencji

Nie znacząco, lecz jednak w tyle należy poszukiwać produktów konkurencji. Nie chodzi tu o przestarzałą technologie, którą producenci każdego koncernu na bieżąco udoskonalają i stosują w swoich urządzeniach, lecz o design i dodatkowe funkcje prania. W nieznacznie wyższej cenie otrzymać możesz produkt, który stanowczo zachwyci Cię podczas codziennej pracy. Dla nas wybór jest prosty: stawiamy na Samsunga!