Sprzęt AGD, porady, testy – E-pralka

Najlepsze pralki w jednym miejscu!

inteligentna pralka
Sprzęt AGD

Inteligentna pralka, czyli jaka?

Współczesne pralki to już nie stare, dobre Franie, które posiadały jeden przycisk. No, góra dwa. Najnowsze modele wyposażane są w coraz więcej funkcji, które mają dawać nam jeszcze lepsze rezultaty prania. Samo pranie może i jest za ich sprawą łatwiejsze, ale jego nastawienie dla niejednego może stanowić wyzwanie. I tu z pomocą przychodzą nam inteligentne pralki, które łatwo i szybko można obsługiwać na przykład za sprawą smartfonu.

inteligentna pralka

Już samo właściwe posegregowanie prania nie jest prostym zadaniem, a przecież to tylko początek góry lodowej. Kiedy wreszcie oddzielimy ubrania białe od kolorowych, delikatne od wytrzymałych, nadające się do prania w pralce od tych, które należy prać ręcznie, stajemy przed wyborem właściwego programu i zastanawiamy się, co tu daje robić. Niektórzy zadzwonią do mamy, inni wybiorą program na chybił trafił, a jeszcze inni po prostu sięgną po smartfon, aby uruchomić pralkę przy pomocy mobilnej aplikacji – bo ich pralka to urządzenie inteligentne.

Rozwiązania ułatwiające życie

Producenci sprzętu AGD od jakiegoś czasu oferują nam pralki z dedykowaną aplikacją. Ten mobilny asystent prania, gdy tylko uzyska od Ciebie odpowiedź na kilka kluczowych pytań dotyczących rodzaju wsadu, sam dobierze optymalny program, który pozwoli Ci cieszyć się najlepszymi efektami prania. W ten sposób zawsze możesz mieć pewność, że za każdym razem pranie robisz po prostu bezbłędnie. Co więcej, wykorzystując swój smartfon, możesz również uruchomić inteligentną pralkę zdalnie, a następnie monitorować czas pozostały do końca cyklu. Dzięki temu pranie swobodnie rozpoczniesz, będąc jeszcze poza domem, by wrócić już na gotowe.

Inteligentna pralka – jaką wybrać?

Wybierając pralkę, która ma spełnić Twoje oczekiwania, poza możliwością jej obsługi przy pomocy aplikacji, zwróć również uwagę na inne funkcje, które zagwarantują Ci najlepsze efekty prania oraz możliwie niskie zużycie wody i energii. Wobec takich oczekiwań dobrym wyborem będą pralki z technologią Eco Bubble proponowane przez firmę Samsung. To naprawdę sprytne rozwiązanie wśród pralek ładowanych od frontu, które umożliwia Ci skuteczne pranie w niskich temperaturach. Miliony aktywnych bąbelków, które powstają z mieszaniny wody, powietrza i proszku albo płynu do prania, tworzą aktywną pianę, która o wiele skuteczniej usuwa nawet trudne plamy. A sprawdzone sposoby na to, jak wywabić te najbardziej uporczywe, znajdziesz również w kompatybilnej z nią aplikacji.

pralka
Pralka Samsung WW8NK62E0RW

Pojemność znamionowa (kg): 8
Klasa efektywności energetycznej: C
Ważone zużycie energii na 100 cykli: 63 kWh
Ważone zużycie wody na cykl prania: 48 l
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1200
pralka
pralka Pralka Samsung WW 80TA026TE

Pojemność znamionowa (kg): 8
Klasa efektywności energetycznej: B
Ważone zużycie energii na 100 cykli: 55 kWh
Ważone zużycie wody na cykl prania: 48 l
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1200
pralka
pralka
Pralka Samsung WW 90T754ABH

Pojemność znamionowa (kg): 9
Klasa efektywności energetycznej: A
Ważone zużycie energii na 100 cykli: 49 kWh
Ważone zużycie wody na cykl prania: 50 l
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1400
pralka
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]
+ posts

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *