Sprzęt AGD, porady, testy – E-pralka

Najlepsze pralki w jednym miejscu!

Porady

Sprzęt AGD na prezent ślubny?

Sezon ślubny za pasem, a wraz z nim odwieczny dylemat gości: co podarować nowożeńcom w prezencie weselnym? Panująca moda na wrzucanie „grosika” w kopertę obecnie lekko odchodzi od trendów, ustępując listom życzeń, tworzonym przez nowożeńców tuż przed ślubem. Co wypada zapakować w prezencie, a jakich podarunków lepiej nie przynosić? Skorzystajcie z naszego krótkiego poradnika!

Lista życzeń

Tworzenie listy życzeń jest bardzo popularne wśród osób, które urządzają swoje mieszkanie. Przyniesienie drobnego elementu wystroju na parapetówkę, o którym marzyli domownicy od dawna funkcjonuje w codzienności. Lista życzeń jest jednak coraz częściej stosowana przez nowożeńców. Jest to oczywiście ułatwienie dla gości, którzy nie muszą domyślać się, jaki prezent będzie najlepszy, lecz często jest to także duży koszt dla zaproszonych osób. Co robić, jeśli na liście młodych małżonków znajduje się pralka Samsung albo inny drogocenny prezent? Nic nie stoi na przeszkodzie, by dogadać się z innymi gośćmi i wspólnie spełnić marzenie młodych! W końcu wesele nie jest od rozliczania prezentów, tylko cieszenia się z wyjątkowych chwil!

Zmywarka Zelmer ZED 25A00EU Zmywarka Zelmer ZED 25A00EU
Szerokość (cm) 60
Głębokość (cm) 60
Wysokość (cm) 84.5
Waga (kg) 60
Klasa efektywności energetycznej A+
Pralka Samsung WW 70K42106W Pralka Samsung WW 70K42106W
Wysokość (cm) 85
Szerokość (cm) 60
Głębokość (cm) 45
Waga (kg) 55
Pojemność znamionowa (kg) 7
Klasa efektywności energetycznej A+++
Lodówka Amica FM 133.4 Lodówka Amica FM 133.4
Wysokość (cm) 82.5
Szerokość (cm) 55
Głębokość (cm) 57
Waga (kg) 29
Klasa efektywności energetycznej A+

Sprawdzone AGD do domu

Podczas przygotowywania się na wesele warto również pomyśleć o AGD wolnostojącym, jako prezent dla młodej pary. Nasze doświadczenie pokazuje, że sprzęt do domu, szczególnie ten piękny i niezawodny, idealnie wpisuje się w oczekiwania przyszłych małżonków. W końcu wkrótce będą musieli wyposażyć wspólne gniazdko. Warto im tę sprawę ułatwić.

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *