Sprzęt AGD, porady, testy – E-pralka

Najlepsze pralki w jednym miejscu!

pralka Samsung
Sprzęt AGD

Jaką pralkę kupić? Sprawdź najlepsze modele do 1500 zł

Dobra pralka wcale nie musi być droga. I wcale nie musisz daleko szukać, by znaleźć pralki, których cena nie przekroczy 1500 zł. Te modele są dostępne nawet w ofercie wiodących producentów sprzętu AGD, którzy stanowią gwarancję ich jakości. Który model będzie jednak najlepszy i w jakie funkcje powinna być wyposażona dobra i tania pralka?

Bęben chroniący ubrania

Jeżeli nie chcesz martwić się o to, że Twoje ubrania podczas prania ulegną zniszczeniu, powinieneś wybrać taką pralkę, która zagwarantuje tym bezpieczeństwo w tym względzie. Pralka Samsung WW70J4263MW posiada bęben wykonany w technologii Diamond Durum. Jego opływowa forma oraz otwory o kształcie diamentu z jednej strony zapewniają Ci skuteczność prania, z drugiej zaś chronią delikatne tkaniny. Rozwiązaniem bardziej designerskim będzie natomiast pralka Samsung WF60F4EEW2W która poza bębnem Diamond Durum została wyposażona również w wyjątkowe, czarne, drzwi.

pralka Samsung

Skuteczne pranie i oszczędzanie

Aby mieć pewność co do skutecznego prania, ale i zagwarantować sobie niższe rachunki za prąd, warto rozważyć zakup pralki z technologią Eco Bubble. Ta nowoczesna technologia działa w oparciu o miliony bąbelków, które tworzone są z cząsteczek wody, powietrza i detergentu. Właśnie w ten sposób powstaje aktywna piana, która w tkaniny wnika o wiele głębiej, dzięki czemu pierze je skutecznie nawet w niskich temperaturach. Oznacza to, że zużywa również mniej energii do podgrzania wody. Pralka Samsung WW 70J5346DW posiada technologię Eco Bubble, a do tego oferuje Ci krótki 15-minutowy cykl, za sprawą którego szybko i skutecznie odświeżysz na przykład odzież sportową – oszczędzając wodę i prąd. .

Rozwiązania smart

Samoczyszcząca się szuflada to rozwiązanie, które uszczęśliwi niejednego. Szuflady Stay Clean posiadają specjalne systemy odpowiedzialne za zachowanie szuflady w czystości, tak by w jej zakamarkach nie gromadził się brud czy bakterie. Inną funkcją, która została stworzona dla Twojego komfortu, jest system Smatr Check. Z jego pomocą pralka sama jest w stanie zdiagnozować ewentualne usterki. Jeżeli jest to możliwe, poinformuje Cię również o tym, jak je rozwiązać bez konieczności wzywania serwisanta. Pralka Samsung WW 80J5346MA łączy w sobie obie te technologie, a dodatkowo posiada technologię Eco Bubble. Ta pralka to klasyczny model z białymi drzwiami. Jeżeli jednak wolisz odważniejsze rozwiązania, zdecyduj się na model Samsung WW70J5346FW o czarnych drzwiach.

pralka
Pralka Samsung WW8NK62E0RW

Pojemność znamionowa (kg): 8
Klasa efektywności energetycznej: C
Ważone zużycie energii na 100 cykli: 63 kWh
Ważone zużycie wody na cykl prania: 48 l
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1200
pralka
pralka Pralka Samsung WW 80TA026TE

Pojemność znamionowa (kg): 8
Klasa efektywności energetycznej: B
Ważone zużycie energii na 100 cykli: 55 kWh
Ważone zużycie wody na cykl prania: 48 l
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1200
pralka
pralka
Pralka Samsung WW 90T754ABH

Pojemność znamionowa (kg): 9
Klasa efektywności energetycznej: A
Ważone zużycie energii na 100 cykli: 49 kWh
Ważone zużycie wody na cykl prania: 50 l
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1400
pralka
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *